وفا دانلود

دانلود فیلم آموزش مکس ول رندر برای شبیه سازی Lynda Maxwell Render for Product Visualization

۱۱ تیر ۱۳۹۶

با سلام خدمت شما دوستان گرامی . در این پست از وب سایت وفا دانلود با فیلم آموزش مکس ول رندر برای شبیه سازی Lynda Maxwell Render for Product Visualization  در خدمت شما عزیزان خواهیم بود . از بین موتورهای رندر، Maxwell Render علاوه بر اینکه گران قیمت می باشد بسیار حرفه ای ساخته شده است که خیلی از افراد حرفه ای آن را هم پای موتورهای رندر پرسابقه ای مانند VRay می دانند و عده ای هم معتقدند که این موتور بهترین موتور رندر می باشد. این موتور از بخش های جداگانه ای تشکیل شده که کار کردن با آن ها بسیار راحت تر از موتور های دیگر می باشد. یکی از آنها بخش “متریال ادیتور” است که می توانید به راحتی متریال های مختلف را ایجاد کنید و یا تغییر دهید و در همان لحظه نتیجه را مشاهده کنید و یا ورودی و خروجی بگیرید. این بخش هم در محیط ماکسول و هم در محیط مایا وجود دارد و به سادگی قابل کار کردن می باشد. ماکسول از زمان سنج داخلی نیز برخوردار است که می توانید روزی از روزهای سال و همچنین ساعت مشخصی را تعیین کنید. اشتباه نکنید منظور این است که رندر یک ظهر زمستانی با ظهر تابستانی مسلماً با هم فرق دارند و شما می توانید از رندر روز واقعی استفاده کنید. در دوره آموزشی Lynda Maxwell Render for Product Visualization با موتور رندر مکس ول رندر برای شبیه سازی آشنا می شوید. شما می توانید  فیلم آموزش مکس ول رندر برای شبیه سازی Lynda Maxwell Render for Product Visualization  رو از وب سایت وفا دانلود مرجع تخصصی فیلم های آموزشی به طور مستقیم دانلود نمائید.

 

سرفصل های دوره آموزشی Lynda Maxwell Render for Product Visualization:

– واردات دارایی صحنه

– مدیریت شی ها

– بهینه سازی یک صحنه

– اضافه کردن و ترکیب دوربین

– روشنایی اولیه

– نور اضافی

– استفاده از Multilight برای tweak و روشنایی

 

 

Enhance your ability to use Maxwell Render to create strikingly realistic design visualizations. In this beginner’s course, Leon van den Heever helps you deepen your understanding of how to work with this 3D rendering software by walking through a basic render project. As he explains how to use Maxwell Render to stage, light, and compose a project, he covers essential skills such as organizing the Object Manager, optimizing a scene, and setting and positioning the lights and camera. He also goes into using Multilight to tweak lighting, as well as final optimization and testing.

Topics include:

– Importing scene assets

– Organizing the Object Manager

– Optimizing a scene

– Adding and composing the camera

– Setting up initial lighting

– Setting up additional lighting

– Using Multilight to tweak the lighting

 

این مجموعه توليد شده با کیفیت برتر و با بسته بندی اختصاصی وفا دانلود تقدیم شما می گردد . شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید . برای اینکار کافیست بر روی دکمه خرید پستی کلیک کنید

حجم فایل : ۱٫۰۳ گیگابایت

لینک دانلود : دانلود فیلم آموزش مکس ول رندر برای شبیه سازی پارت ۱

لینک دانلود : دانلود فیلم آموزش مکس ول رندر برای شبیه سازی پارت ۲

لینک دانلود : دانلود فیلم آموزش مکس ول رندر برای شبیه سازی پارت ۳

لینک دانلود : دانلود فیلم آموزش مکس ول رندر برای شبیه سازی پارت ۴

لینک دانلود : دانلود فیلم آموزش مکس ول رندر برای شبیه سازی پارت ۵

لینک دانلود : دانلود فیلم آموزش مکس ول رندر برای شبیه سازی پارت ۶

پسورد فایل :www.codecity.ir